Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kijowiec-Osiedle - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

260 000 zł48,90 m² 5 316,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sidorskiej 12 w Białej Podlaskiej. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 48,9 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4 balkonpiwnica + pierwokup blaszanego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł5 298 m² 39,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 298 m²

Działka siedliskowa 5278 m2 z zabudowaniami | Dobryń Duży, gmina Zalesie Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 5278 m2, położona w centrum miejscowości Dobryń Duży.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 417 m² 179,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2mru) -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł322 m² 1 335,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej u zbiegu ul. Janowskiej i Garncarskiej. Nieruchomość składa się z dwóch działek pow. 366 m 2 i 183.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł2 378 m² 2 901,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży budynku usługowo/handlowo/mieszkalnego położonego w Białej Podlaskiej przy zbiegu ulicy Janowskiej i Terebelskiej. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł945 m² 58,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania mamy działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Ortel Królewski I (woj. lubelskie, powiat bialski, gmina Piszczac). Idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł45,91 m² 6 904,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,30 m² 4 865,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie Konstantynów, ul. Janowska Oferuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,30 m , położone w Konstantynowie przy ul. Janowskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Jagodnica

Jagodnica(Kijowiec-Osiedle + 22 km)

390 000 zł27 674 m² 14,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową, położoną w Jagodnicy, oddaloną od granic miasta Biała Podlaska zaledwie ok 6 km. Nieruchomość składa się z dziesięciu działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł49 600 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Horbów Kolonia, gmina Zalesie. Świetna lokalizacja bezpośrednio przy międzynarodowej trasie e30/a2 prowadzącej do przejść.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kijowiec-Osiedle

Kijowiec-Osiedle,lubelskie

31 400 zł52 m² 601,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Syndyk sprzeda: prawo własności do udziału w 5/8 do lokalu nr 4, położonego w budynku mieszkalnym w miejscowości Kijowiec nr 11, gm.Zalesie, pow.bialski, woj.lubelskie; o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kijowiec-Osiedle